Kurzy
                                                                                               kultivuj nejen svůj pohyb, ale také myšlenky, činy, sebe sama....

Tchaj-ťi ve Slušovicích

Ve Slušovicích jsem začala vést kurz v roce 2007 v neziskové organizaci SK Slušovice. 

Cvičíme v prostorách sportovní haly Základní školy. Kurzy probíhají ve čtvrtky, pro mírně pokročilé a pokročilé v 19,30. Lekce trvá vždy 90´ a zahrnuje rozcvičku, výuku sestavy čchi-kung a výuku sestavy tchaj-ťi čchüan 108 prvků styl Yang v trvání 60´. Závěrečných 30´ je meditace/relaxace.   V této části lekce procvičujeme dechové techniky a pak věnujeme pozornost sami sobě, svému nitru.  

S sebou je nutné si vzít karimatku, obuv na cvičení s podrážkou bílou nebo ze surové gumy, pohodlný oděv. Pro závěrečnou meditaci je dobré mít také lehkou deku, případně teplou mikinu. V tělocvičně je od podlahy trochu chladno. 


Tchaj-ťi ve studiu Satyam

V létě roku 2012 mě oslovila Kateřina Čajánková, zda bych v jejím nově vznikajícím studiu Satyam vedla kurz tchaj-ťi. Ráda jsem její nabídku přijala a v lednu následujícího roku jsem zahájila svou činnost v tomto krásném a klidném prostředí v kolektivu skvělých lektorek jógy. 

V jóga studiu Satyam probíhají lekce tchaj-ťi v úterý ráno a v úterý večer a nově také nabízíme kurz čchi-kung ve čtvrtek dopoledne. Podrobnosti o časech a ceně najdete na stránkách studia: https://www.satyamstudio.cz 

Tchaj-ťi ve zlínském zámku

Abych vyhověla poptávce po kurzu tchaj-ťi pro začátečníky, oslovila jsem Soňu Švecovou, majitelku studia Kinesis, která působí ve zlínském zámku. Vyhověla mi a v září 2017 jsem tak mohla nabídnout další kurz novým zájemcům o tchaj-ťi. Kurzy zde probíhají ve středu večer v 18,00. Navštivte stránky studia Kinesis: www.kinesiszlin.cz