Ceník masáží
                                                                                                                                       Vyberte si tu pravou ...

Masáž 40´

350 Kč

Masáž 60´

530 Kč

Masáž 90´

700 Kč

Tejp 1cm

Aplikace tejpu

1 Kč

Reflexní terapie lymfatického systému

Celková terapie v délce trvání 1 hod.

600 Kč

Na co se můžete těšit

Přijďte se nechat hýčkat masážemi sportovními, které provádím za pomocí bylinných olejů. Promasíruji Vám celé tělo nebo jen jeho část, podle potřeby, pro uvolnění napětí, relaxaci.

Pomocí techniky měkkých tkání je možné uvolnit velmi ztuhlé tělo, technika uvolňuje napětí kůže, podkoží a fascie. Tato metoda masáží je neinvazivní a nemá žádné kontraindikace, je vhodná téměř pro každého. Masíruje se bez přítomnosti oleje tahem. Technika měkkých tkání je také velmi vhodná k uvolnění jizev po operacích a úrazech.

Každou masáž začínám reflexní terapií plosek nohou, což je velmi stará technika masáží, kterou znali již staří Egypťané, Číňané, Indové a také indiáni Severní Ameriky.  Reflexní terapií je možné uvolnit napětí pohybového aparátu a také ošetřit vnitřní orgány našeho těla. V těle tak dochází k celkovému prokrvení zevnitř.

Nově nabízím reflexní terapii lymfatického systému. Tato terapie je prováděna speciálními hmaty na reflexních zónách nohou, kdy dochází ke stimulaci celého systému.Lymfa je tekutina, proudící v mízních cévách, která vzniká ve většině orgánů celého těla. Funkce lymfy je především detoxikační. Systém zbavuje tělo jedů a nežádoucích bílkovin.Lymfatická stimulace mívá celkově velmi pozitivní efekty v odstranění lymfatických otoků, uvolnění městnání lymfy v uzlinách, celkové detoxikaci organismu, zlepšení kožních potíží aj.

Na závěr masáže mohu velmi bolavá a zatuhlá místa ošetřit tejpem. U masáží využívám také tělové svíčky, které Vám prohřejí tkáň do větší hloubky a mohou Vám tak uvolnit bolest a napětí.